De 5 Keizer Generalen van PV de Vredesbode Didam zijn bekend.

15-10-2015 10:44

Na een toch wat turbulent seizoen zijn de kampioenen bekend en wat zien hier in terug? bekende namen die jaarlijks in de kop van het klassement staan dus we mogen concluderen dat de echte kampioenen er toch altijd weer staan ondanks slechte lossingen, slecht weer, jonge duiven verliezen etc.. Zij vinden altijd hun weg naar het kampioenschap. We stellen de eerste vijf Keizer Generalen even  kort aan u voor.

  • Op de 5e plaats zien we Jeroen Jansen uit Zevenaar. Jeroen heeft een heel goed seizoen gedraaid met op de afsluitende derby der junioren nog een 2e NPO teletekst. Jeroen is verleden jaar met nog 2 leden over gekomen vanuit zevenaar naar onze club in Didam en hij heeft direct zijn visitekaartje af gegeven met de volgende kampioenschappen. 5e onaangewezen Vitesse, 2e aangewezen Vitesse, 1e duifkampioen Vitesse, 4e aangewezen jong, 5e onaangewezen generaal, 5e aangewezen generaal en de 6e duifkampioen generaal.
  • Op de 4e plaats staat Michel Driessen uit Didam. Michel heeft ondanks zijn drukke werkzaamheden toch weer laten zien dat je ook naast drukke werkzaamheden kunt presteren met de duiven. Zijn doelstelling was om dit jaar weer een teletekstnotering te behalen op de dagfond en ook dat is gelukt met een 4e NPO op nationaal Chateauroux. Michel vloog de volgende kampioenschappen bij elkaar in 2015. 5e onaangewezen midfond, 4e aangewezen midfond, 3e duifkampioen midfond, 4e onaangewezen dagfond, 6e duifkampioen dagfond, 5e aangewezen natoer, 6e duifkampioen natoer, 3e onaangewezen generaal.
  • Op de 3e plaats vinden we de Comb. Berends en Vierwind uit Didam die het ondanks gezondheidsproblemen van Henk en Theo toch weer voor elkaar hebben gekregen om zich tussen de kampioenen te nestelen. Helaas heeft Henk Vierwind de actieve duivensport aan het eind van het seizoen vaarwel moeten zeggen door o.a. luchtweg problemen. Henk blijft wel betrokken bij onze club gelukkig. De comb. Berends en Vierwind vloog de volgende kampioenschappen bij elkaar. 4e aangewezen Vitesse, 10e duifkampioen Vitesse, 2e aangewezen midfond, 9e duifkampioen midfond, 2e onaangewezen jong, 1e aangewezen jong, 1e, 3e en 9e duifkampioen jong, 8e duifkampioen natoer, 4e onaangewezen generaal, 2e aangewezen generaal en 4e duifkampioen generaal.
  • Op de 2e plek vinden we net als verleden jaar Albert Meulenbeek die na een wat matige start dit jaar toch later nog flink van zich heeft laten horen. Albert zit jaarlijks bij eerste 5 kampioenen in onze club de laatste jaren ondanks dat Albert meerdere hobby's heeft. Albert is een echte liefhebber die nog graag voor het generaal speelt. Dit jaar heeft hij net als verleden jaar toch zijn meerdere moeten erkennen in Berth Knaven maar wellicht lukt het Albert volgend seizoen. Albert vloog de volgende kampioenschappen bij elkaar. 3e onaangewezen jong, 2e aangewezen jong, 7e,8e, 10e duifkampioen jong, 4e onaangewezen natoer, 10e duifkampioen natoer, 2e onaangewezen generaal, 3e aangewezen generaal en 7e duifkampioen generaal.
  • En dan op de felbegeerde 1e plaats vinden we niemand minder dan Berth Knaven uit Didam, evenals verleden jaar pakt Berth het keizer Generaal kampioenschap van PV. de Vredesbode.

Met 9x de eerste prijs dit jaar en vele andere top 10 noteringen in de club was Berth iedereen de baas. Ook heeft Berth weer diverse teletekst noteringen behaald waaronder 2 keer een 1e NPO. Wie gaat dit geweld stoppen de komende jaren? Berth vloog de volgende kampioenschappen bij elkaar in de club. 1e onaangewezen Vitesse, 2e duifkampioen Vitesse, 2e onaangewezen midfond, 3e aangewezen midfond, 5e duifkampioen midfond, 1e onaangewezen dagfond, 1e aangewezen dagfond, 2e,3e,4e,5e,8e,9e,10e duifkampioen dagfond, 4e onaangewezen jong, 5e aangewezen jong, 1e onaangewezen natoer, 1e aangewezen natoer, 1e en 3e duifkampioen natoer, 1e onaangewezen generaal, 1e aangewezen generaal, 1e en 3e duifkampioen generaal. Kortom een lijst om u tegen te zeggen. De terechte keizer Generaal van 2015. Van harte Berth.

Pigeonsports feliciteert alle 5 keizer generalen met hun behaalde kampioenschappen bij PV de Vredesbode in Didam. Een club met nog 30 vliegende hokken.

Heeft u ook een leuk verhaal over de kampioenen van uw club? mail het door en ik zorg voor plaatsing hier op pigeonsports.nl

Ray Jonker