prachtige zege voor Wim van Es - Oud Beijerland

05-05-2015 18:33

Wim van Es - Oud Beijerland

Wim van Es - Oud Beijerland            

Lady Peronne wint weer.

Zaterdag 2 mei stond Peronne op het vliegpramma van afdeling 5 we zouden lossen in 3 groepen de eerste groep trok slecht weg daarop besloten om te wachten op een beter moment. Wachten , wachten en nog eens wachten toen werd er besloten om dichterbij te lossen dat werd uiteindelijk Asse-Zelik (105 km). Om 16.00 uur ging onze groep los met circa 15000 duiven met een zuidoost windje kon het wel eens snel gaan ben zelf uitgegaan van 1500 meter dus tussen 17.00 uur en 17.15 uur moesten er duiven vallen. Plots een duif enkel maar horen vallen en binnen no time geconstateerd het was mijn Lady Peronne met een snelheid van 1519 mpm en ook nog als eerste getekende de mand ingegaan. Na het melden wat wij iedere keer doen bleek het een vroege duif te zijn in onze club maar later bleek dat deze duivin ook de snelste was van ons samenspel Hoeksche-Waard (6065 duiven)  en als klap op de vuurpijl de snelste van de lossing van in totaal 15000 duiven. Lady Peronne is geen ééndagsvlieg als jong al twee knappe prijzen als jaarling twee maal een eerste beide op Peronne vandaar de naam de laatste Peronne een natourvlucht vloog ze ook al de eerste in ons Samenspel en tevens de derde snelste van de gehele afdeling.


Op deze vlucht had ik 24 duiven ingekorfd en had 12 prijzen zowel club als samenspel . Deze duivin had ik gekregen  als jong van mijn oud voorzitter Jan Klokkenburg van de combinatie A. Plaisier en co soort van Danny van de Vrede, Bergschenhoek.

Met sportgroeten,

Wim van Es, Oud-Beijerland

Wim van Harte met deze prachtige overwinning en op naar de volgende.